Kök Hücre+CGF ile Estetik ve İmplant

Kök Hücre+CGF ile Estetik ve İmplant

Kök Hücre+CGF ile Estetik ve İmplant

Türk Dişhekimleri Birliği Merkez Yönetim Kurulunun 25-26 Şubat 2009 tarihli toplantısında kabul edilen dişhekimlerinin elektronik ortamlarda yapacakları yayınlarda uymaları gereken etik kurallar gereğince vaka fotoğrafları yayınlayamamaktayız. Vaka fotografları için kliniğimizi ziyaret edebilir yada +90 212 291 41 00 arayabilirsiniz.


Kök Hücre+CGF ile İmplant

film1.jpg

Yukarıdaki resimde hastanın sahip olduğu kemik sadece 1mm, en kalın bölgede 2mm. Kök hücre yönteminden önce bu hastaya implant yapmak imkansızdı.

Artık sadece 4 tüp kan alınarak klinik şartlarında 15 dakikada elde edilen kök hücre+CGF matriksi ile 2 saat içerisinde implantlarınıza kavuşabilirsiniz.

film2.jpg

Kök hücre yöntemi ile 6 adet implant yerleşmiş röntgeni yukarıdaki filmde görebiliyoruz.

DBE-CGFresim.jpg

4 veya 6 tüp 8 ml kan alınır.Klinik şartlarda üstteki santrifüj ile 15 dakika sonra kök hücre ve CGF hazır olur.

Gençliğin Sırrı Damarlarınızda Saklı

cgf.jpg
Kandan kök hücreleri alinir, bunlar yüze enjekte edilir ,yeni hücreler eski hücreler ile etkilesime gecer , yeniden yapılanma başlar ve dahasi Kolejen’i active eder.Plastik cerrahi deki bu mucizevi gençlik yöntemi diş hekimliğinde de kullanılmaktadır. Hem ağız ve dudak çevresi kırışıklıkları için estetik olarak HEMDE İMPLANTOLOJİ de kemik ve doku yetersizliği durumlarına çözümde artık kök hücre ve büyüme faktörlerini kullanıyoruz.